Yardım

Bilet Alımında Yardım

Sık sorulan tüm sorulara aşağıdan ulaşabilir, aklınıza takılan diğer sorular için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Biletimi nasıl alabilirim?

Biletciabla.com web sitesinde bulunan bilet arama panelinde Nereden – Nereye ve tarih alanlarını doldurarak Ara butonuna tıklayınız. Daha sonra ekranda gelen seferlerden sizin için en uygun olanı seçip, ödeme alanına kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz.

Bilet çıktımı almam gerekli mi?

Biletciabla.com web sitesinden satın aldığınız biletler cep telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir. Bu SMS içerisinde bulunan PNR kodu ile otobüs seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçak seyahatleriniz için de havalimanlarına gidip gişeden biletinizin çıktısını alabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgilerimi neden girmeliyim?

Biletciabla.com web sitesinden satın almak istediğiniz biletlerde Kredi kartınızı güvenlice kullanabilirsiniz. +128 bit SSL sertifikası ile tüm kart bilgileriniz korumada!

Bilet iptalimi nasıl yapabilirim?

Biletciabla.com web sitesinden satın aldığınız seyahat süresi geçmemiş biletler için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir veya satın aldığınız firmanın kendi müşteri hizmetleri numarasını arayarak biletinizin iptalini isteyebilirsiniz.